szkolenia i konferencje biznesowe w górach

Aktywny wypoczynek w Polsce

Szacuje się, że około 67% polaków wybierających się na wakacje planuje swój wypoczynek w obrębie granic naszego kraju. W przypadku pozostałych 33% będą to wyjazdy zagraniczne. Blisko 70% planuje spędzić swój urlop aktywnie. Atrakcji na ladzie i w wodzie w Polsce nie brakuje.

Na wodzie…

Turyści, którzy preferują aktywny wypoczynek mogą spróbować swoich sił w windsurfingu oraz kitesurfingu. Sporym zainteresowaniem cieszy się nurkowanie oraz rafting.

W powietrzu…

Jeśli kogoś ciągnie w chmury to sporą dawkę emocji zagwarantuje lot na paralotni, skok ze spadochronem lub lot widokowy balonem.


Na lądzie…

Żądni sportowych atrakcji na lądzie mogą korzystać z jazdy samochodami terenowymi, jazdy konnej i wycieczek rowerowych. Popularnością cieszą się gry zespołowe typu paintball oraz łucznictwo.

W Polsce istnieje możliwość uprawiania praktycznie wszystkich dyscyplin sportowych. Oferta jest różnorodna i każdy znajdzie coś dla siebie. dotyczy to osób zaawansowanych oraz początkujących. Ulubione kierunki podróży Polaków to morze i góry. Jeśli znajdziesz swój wymarzony hotel w górach jeszcze przed złożeniem rezerwacji zapytaj o atrakcje okolicy i możliwość aktywnego spędzenia czasu w hotelu oraz poza nim. Zwłaszcza jeśli wybierasz się na wczasy z dziećmi.